BIOLOGY
ABAGAT, CHRISTIAN M.
BERNAL, RIZIEL D.
CALSADO, CHUCKIE FER
CHENG, MELANIE ANNE B.
CRISOLOGO, DAWN T.
DEL CASTILLO, FELIPE L.
DOCTO, SOFIA
GUCE, JUSTIN RAY M.
GUNDA, JERICCA C.
HIPOLITO, RALPH S.
PINLAC, MARIA ELENA D.
PURIFICACION, DANAH MARIE P.
CHEMISTRY
AQUINO, KRIS ANN F.
ESGUERRA, MARA MILAGROS
MENDOZA, LESTER D.
MORALES , DINNIE
PAZ, EFREN P.
PO, LEONEL BRANDON V.
RAZONEBE, XANDRA J.
SALURIA, JULIUS VICTORIUS A.
TAN, CHRISTOPHER S.
TOLOSA, JUDAH
VILLAR, KATRINA G.
WON, ARRIANNE A.
COMPUTER SCIENCE
ANDRES, VIRGINIA P.
ANGELES, ADRIAN A.
BINGCANG, JAYSON
CANSECO, ROY VINCENT
CAPUNDAG, MARIA LUISA G.
JAVIER, JONATHAN ANTHONY G.
MENDOZA, ALINE TERESA L.
PABELLO, LODIVINA T.
SANCHEZ, EDLEN MARI
SANTOS, PAOLO NICCOLO
TARCELO, XAVIER MARK
PHYSICS
AGAPITO, KENDRICK
ALVAREZ, JUSTIN I.
BONIFACIO, ANNA CARMELA B.
CRISOSTOMO, LIEZA
MANUEL, AYN HAZEL G.
PEDEMONTE, GEROLD C.
PELICANO, BHAZEL ANNE R.
PINGOL, JOHN RAYMOND P.
TORRALBA, MARIA VERONICA S.
INTEGRATED SCIENCE
ANGELES, DELFIN C.
BAGUIO, REY NINO N.
DALIDA, CARMINA S.
GICARAYA, CARIDAD G.
LLAGUNO, BERNARD C.
MALTO, GLADYS ANN O.
MONGCAL, YNA CAMILLE
TOLEDO, SALINA B.
VILLA, MARVICE JOYCE C.
RESEARCH
BUTARAN, ROSE MARY B.
CHUPUNGCO, ANA MARIA A.
HIPOLITO, DONNA SALVE P.
LLOREN, ANA VICTORIA R.
VILLARUEL, MC JERVIS
SUMALDE, ADRIANE AUGUSTO M.
YANZA, ELLIAND ROSWELL S.
RAMIREZ, NEIL EDSEL C.
MATHEMATICS
APOLINARIO, PAOLO LUIS DG.
AYAAY, MARK JOHN B.
AYTIN, CRISTINA B.
CRISOLOGO, LEO ANDREI A.
DAGUMAN, ANGELA FAITH
ESPANOL, JOSE MANRESA ENRICO IV D.
ESTONILO, LADY DIANE
GRANADA, KIEL F.
GUTIERREZ, DINAH LISA
INFANTE, FRANCIS NELSON M.
LLANURA, MARIODANILO R.
MAGPANTAY, MARY GAY ANTONETTE G.
PACIO, MELODEE T.
PALOMAR, JAYSON
PARULAN, MARK LOUVELLE L.
TACUBOY, FORTUNATO III A.
GUSTILLO, DARLENE
TECHNOLOGY
ALCAREZ, JASON C.
BONGAT, JEJOMAR
CASTRO, ANDREI
JOSE, RALPH S.
LAUW, BOON KRISTOFFER
MORATA, MARIVIC T.
ORTIZ, RENAN U.
SANTOS, ERVIN
TUAZON, ALEJANDRO
XAVIER MONICA D.
ENGLISH
ARGUELLES, JOSE EUGENIO M.
BERMUDEZ, JENNIFER
DEL ROSARIO, EDWIN
FERNANDEZ, SHEILA D.
MIJARES, EVELYN C.
MONTEMAYOR, BENIGNO
MORALLO, AUDREY B.
NAPOLES, SARAH JESSICA S.
RAQUITICO KORNELLIE L.
SAGUCIO, ELIZABETH D.
SORIANO, JOANA M.
VILLANUEVA BRIAN
WYSON, JOHN DARYL
FILIPINO
AGUILA, MA. CELESTE R.
AGUILA, CHRISTINE JOY DR.
BARQUILLA, ESTER CAMILLE
CION, LIGAYA B.
DOMINGO, EFREN
ESPINA, LERMA T.
FERMIN, FLORDELIZA E.
FONTANILLA, SALVADOR
LOPEZ, MARK ANTHONY
ORQUE, FRANCIS O.
QUIORE, LILIBETH
SOCIAL SCIENCE
AGUILAR, MARIA ISABEL B.
BARTOLAY, MARIA CECILIA M.
CRISTOBAL, CRISTINA B.
DE GUZMAN, CHARLES
DELA CRUZ, ERIN JUDE L.
EISMA, SARAH A.
LAPUZ, ARNOLD R.
LOPEZ, VLADIMIR S.
REBONG, MA. DONNA S.
TARCELO, JOSHUA QUENTIN V.
PEHM
BALANGUE, JENNIFER JOY P.
CALLO, LUALHATI F.
CAPUNDAG, MARIA CORAZON 
DAJIME, PETER FERMIN
DULIESCO, ROBERT G.
ENGLATERA, JOSELITO N.
HERNANDEZ, MA. KARINA
TEODORO, FILCON CARLOS P.
CRUZ, ANTHONY RYAN T.
VALUES EDUCATION
ANDA, FLORIEDES A.
BASQUEZ, NATALIE
SARMAGO, EILEEN JOY D.
TURINGAN, MARY JANE L. 
Office of the Campus Director (OCD)
MADRIAGA, LAWRENCE V. – Director
ALFONSO, EVELYN B.
GABRIEL, ARLENE Y.
PADOLINA, ISRAEL V.
TABLIAGO, RAUL P.
MIS
MANALASTAS, CARLO MAGNO M.
FAD
ALAMER, ELIZABETH J.
BALDERAMA, SALDE B.
CASTILLO, MA. HEIJACINTH R.
GADDI, AMELITO U.
GONZALO, JOSELITO G.
HRM
FABE, MARIA BETH E.
GO, JENNY G.
MERCADO, CHRISTIANNE R.
VALDEREZ, ANTERO O.
PROPERTY AND SUPPLY
MEMPIN, MICHAEL M.
HERRERA, RUCHEL A.
PROCUREMENT 
TAN, AZLEK OWEN B.
MONCADA, JANINE GLYSSA M.
BUDGET AND CASH
REGALADO, MELANIE JACQUELINE M.
TIRADO, ELLAINE JOY M.
ZARATE, RODEL A.
SUFICIENCIA, MAVEL R.
ACCOUNTING OFFICE
ABILLADA, JAMINA
CAMAYA, BERNARDO M.
DADO, SHERLY
DULA, WARREN JOSEPH
MAINTENANCE
ABUZO, MARTY F.
BUENO, GERALDO F.
CASTRO, MAXIMINO R.
ENCARNADO, SANTIAGO JR.
HELOTINA, ALEJO B.
MARIN, NOEL C.
UMPACAN, VICTOR C.
Student Services Division (SSD)
MEMPIN, MA. DULCE M.
VIA√ĎA, JONAMELLE A.
REGISTRAR’S OFFICE
MEDINA, MA. TERESA A.
TORIBIO, ROMELIA G.
LIBRARY
CRUZ, MELENDE A.
REGIDOR, PAULINE M.
DELA TORRE,CATHERINE
TUMAMPIL, CIELITO P.
GUIDANCE CENTER
CALUAG, GIRLIE P.
LAGAHIT, AIZA A.
PACIA, MAYBELINE D.
PAINAGA, MA. ELEANOR R.
VALENCIA, AICHA D.
CANOY, RHOBY
DSA
BAGUE, MA. ZUELEN T.
SRA
ARROJO, NECKO O.
AYUNON, ESTELA MARY A.
BALITE, PERSEUS HOMER M.
DELA CRUZ, AILEEN C.
GONZALES, REYNALDO D.
PACARIEM, CHRISTIAN KEVIN S.
ROBLES, IAN CARLOS R.
TIBURCIO, GERALD HOPE L.
DISCIPLINE’S OFFICE
TANDAS, ANGELICA C.
RESIDENCE HALL
BALDERAMA, ROBERT T.
BACOLOR, ANITA AGNES G.
BELARDO, MA EVANGELINE F.
CALIVARA, MILLARDO G.
CORRE, ARMANDO E.
DE VERA, EMMELINE V.
DOMINGO, MARILOU M.
FERNANDEZ, ALDWIN ROY L.
DELA CRUZ, ALICE

postedMEF2020